Людина-павук: Навколо всесвіту (2018) офіційний трейлер фільм

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Про трейлер Людина-павук: Навколо всесвіту (2018) українською

Події анімаційного фільму розгортаються у тому ж світі, де живе Людина-павук. Та виявляється, що надприродними здібностями володіє не лише він. Подібний павучок вкусив ще одного хлопчину з Нью-Йорку. А таких самих юнаків у костюмі павука існує ще декілька. Один із них – Майлз Моралез із Нью-Йорку. Його батько – афроамериканець, а мати – латиноамериканка. Чимало є підлітків, що вечорами вештаються містом. Та Майлз робить це не просто так.

Проект «Людина-павук: Крізь всесвіт» – це анімаційний фільм, створений з використанням інноваційних технологій. Над фільмом працювали студії Columbia Pictures та Sony Pictures Animation. Головний герой, про якого зняли мультфільм, вперше з’явився на сторінках коміксів у 2011 році. Ідея створити темношкірого Людину-павука виникла ще у 2008 році. Авторами оновленого супергероя стали Брайан Майкл Бендіс та Сара Пічеллі. А серед сценаристів проекту є легендарні Стен Лі та Стів Дітко – творці більшості героїв з коміксів Марвел.
Трейлер фільм Людина-павук: Навколо всесвіту (2018) варто дивитись онлайн в українському перекладі усім шанувальникам жанру мультфільм, фантастика, бойовик, пригоди.

Фільм Людина-павук: Навколо всесвіту (2018) дивитись онлайн трейлер

Опис фільму, рейтинг, бюджет, дата прем'єри, постер. Фільм Людина-павук: Навколо всесвіту (2018) дивитись онлайн безкоштовно.
    • 60
  • 20 грудня 2018
  • Боб Персічетті, Пітер Ремзі
  • мультфільм, фантастика, бойовик, пригоди
  • Лів Шрайбер, Махершала Алі, Шамеік Мур, Браян Тайрі Генрі
Людина-павук: Навколо всесвіту (2018)