Праведник 2 (2018) офіційний трейлер фільм

The Equalizer 2

Про трейлер Праведник 2 (2018) українською

оловному герою фільму, колишньому агенту ЦРУ, Роберту Макколу (Дензел Вашингтон) подобалося вести розмірене життя пенсіонера. Але усьому свій час. Як тільки він зрозумів, що його знання і вміння можуть зробити світ кращим, він взявся за справу. У його послужному списку боротьба з російською мафією. Працюючи один, він зумів домогтися багато чого. Тож, мабуть, ще не час відпочивати.

Кримінальний трилер «Праведник 2» є продовженням однойменного бойовика, який вийшов в 2014 році. Сюжет заснований на однойменному телесеріалі. Касові збори першого фільму перевищили його бюджет майже в чотири рази. Про бажання зняти продовження студії Sony Pictures і Escape Artists заявили за 7 місяців до прем'єри першої частини. Тривалий час не було відомо, чи повернеться до постановки Антуан Фукуа. Свою участь він підтвердив в жовтні 2016. У числі трьох сценаристів, які працювали над новою картиною – Річард Ліндхейм, який писав сценарій серіалу і першого фільму. Також до своєї ролі повернеться Дензел Вашингтон.
Трейлер фільм Праведник 2 (2018) варто дивитись онлайн в українському перекладі усім шанувальникам жанру бойовик, трилер, кримінал.

Фільм Праведник 2 (2018) дивитись онлайн трейлер

Опис фільму, рейтинг, бюджет, дата прем'єри, постер. Фільм Праведник 2 (2018) дивитись онлайн безкоштовно.

Список фільмів у яких брали участь актори та режисери:
Чудова сімка, Праведник, Падіння Олімпу, Рейс, Велика стіна, Гра престолів, Нарки, Сноуден, Полонянки
    • 90
  • 13 вересня 2018
  • Антуан Фукуа
  • бойовик, трилер, кримінал
  • Дензел Вашинґтон, Педро Паскаль, Мелісса Лео, Сакіна Джеффрі
Праведник 2 (2018)