Гарві і магічний музей (2018) офіційний трейлер фільм

  • Український переклад

Про трейлер Гарві і магічний музей (2018) українською

Десятирічний Гарві - розумний, хоча й занадто жвавий хлопчик, який прагне лише одного: подолати останній «непрохідний» рівень улюбленої комп’ютерної гри. Коли він потрапить до «Зали Геймерської Слави», шкільні задираки змушені будуть ставитися до нього з повагою, і навіть розсіяний батько хлопця пан Спейбл зрештою пишатиметься своїм сином.

Проте закінчення віртуальної гри стає лише початком дуже реальної пригоди, коли Гарві, його собака Джеррі та незворушна сусідська дівчинка Моніка опиняються у забутому царстві старого міського музею ляльок. Гарві випадково активує легендарний магічний диск, від якого оживають не лише музей та його чудові ляльки, але й страхітливий старезний лялькар! Усвідомивши, яким силам він дав волю, Гарві змушений буде розвинути свої геймерські навички до нових рівнів та зібрати всю свою мужність для боротьби з божевільним лялькарем, аби врятувати від безжальної загадкової загрози не лише власного батька, але й ціле місто!
Трейлер фільм Гарві і магічний музей (2018) варто дивитись онлайн в українському перекладі усім шанувальникам жанру комедія, пригоди, сімейний.

Фільм Гарві і магічний музей (2018) дивитись онлайн трейлер

Опис фільму, рейтинг, бюджет, дата прем'єри, постер. Фільм Гарві і магічний музей (2018) дивитись онлайн безкоштовно.
    • 80
  • 29 листопада 2018
  • Мартін Котик, Джеспер Мюллер, Інна Євланнікова
  • комедія, пригоди, сімейний
  • -