Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі (2018) офіційний трейлер фільм

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2
  • Український переклад

Про трейлер Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі (2018) українською

Головний герой мультфільму Ральф – персонаж гри в ігровому автоматі. Колись він був вигнанцем серед сусідів по грі. Його не любили за те, що його місією було руйнувати всі будови, які зводили гравці. Довівши всім, що заслуговує на повагу, Ральф став повноправним улюбленим героєм. Минуло шість років. Прогрес не стоїть на місці – з'являються нові ігри і нові герої. Одного разу, маршрутизатор Wi-Fi випадково підключає до інтернету ігровий автомат, де живе Ральф. Подорожувати по іншим іграм для нього не новина, тож герой вирушає назустріч пригодам у всесвітню мережу.

Мультфільм «Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі» – це продовження популярного мультфільму студії Walt Disney про героя комп'ютерної гри. Про роботу над сиквелом стало відомо в червні 2016 року. Актори, що озвучують героїв в першому мультфільмі, повернуться до своїх ролей. Дату виходу на екрани переносили кілька разів. Передбачається, що мультфільм вийде через 6 років після прем'єри першої частини.
Трейлер фільм Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі (2018) варто дивитись онлайн в українському перекладі усім шанувальникам жанру мультфільм, фентезі, комедія, пригоди, сімейний.

Фільм Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі (2018) дивитись онлайн трейлер

Опис фільму, рейтинг, бюджет, дата прем'єри, постер. Фільм Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі (2018) дивитись онлайн безкоштовно.
    • 90
  • 22 листопада 2018
  • Річ Мур, Філ Джонстон
  • мультфільм, фентезі, комедія, пригоди, сімейний
  • Менді Мур, Крістен Белл, Келлі Макдоналд, Аулії Кравальо, Алан Тьюдік, Джон Сі Райлі, Тараджі П. Хенсон, Мінг-На, Сара Силверман, Идина Мензел
Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі (2018)