Вествуд: панк, ікона, активістка (2018) офіційний трейлер фільм

Westwood: Punk, Icon, Activist

Про трейлер Вествуд: панк, ікона, активістка (2018) українською

Вів’єн Вествуд — одна з засновниць панк-руху у Лондоні. Колишня дружина Малькольма Макларена, менеджера Sex Pistols. Але про це Вів’єн згадувати не хоче та відверто нудиться від питань про ті часи. Тепер Вів’єн Вествуд — активістка. Навіть на зйомку цього фільму вона погодилася з умовою, що його більша частина покаже її участь в екологічних рухах. Режисерка погодилася, але зробила по-своєму.

Ця стрічка розповідає про заснування бренду Вів’єн від самого початку. Колись з нею працювали на волонтерських засадах, просто заради того, щоб бути ближче до харизматичної дизайнерки. Тепер у компанії є рада директорів, але Вів’єн залишається відданою своїм принципам. На нарадах вона каже, що гроші її не цікавлять та може собі дозволити зняти з випуску всю колекцію.
Трейлер фільм Вествуд: панк, ікона, активістка (2018) варто дивитись онлайн в українському перекладі усім шанувальникам жанру документальний.

Фільм Вествуд: панк, ікона, активістка (2018) дивитись онлайн трейлер

Опис фільму, рейтинг, бюджет, дата прем'єри, постер. Фільм Вествуд: панк, ікона, активістка (2018) дивитись онлайн безкоштовно.
    • 100
  • 6 грудня 2018
  • Лорна Такер
  • документальний
  • Вів'єн Вествуд
Вествуд: панк, ікона, активістка (2018)