Неймовірна історія про велет-грушу (2018) офіційний трейлер фільм

Den utrolige historie om den kæmpestore pære

Про трейлер Неймовірна історія про велет-грушу (2018) українською

Ця неймовірна казка бере свій початок в прекрасному Сонячному місті на березі моря, де живе Слон Себастьян і його кращий друг Кіт Митчо. Одного разу друзі знаходять пляшку з посланням від зниклого бургомістра, який просить врятувати його з Таємничого острова.

Також в пляшці виявляється насіннячко груші, яке вони садять в землю. Вночі з нього виростає велетенська груша. Друзі вирішують використовувати її в якості корабля. Себастьян, Митчо і їхній приятель - професор Глюкоза відправляються на неймовірну пригоду. На зустріч з піратами, морським драконом і небезпечними примарами. Їх чекають випробування, але ніщо не може зупинити друзів - вони сповнені рішучості знайти Таємничий острів і повернути бургомістра додому.
Трейлер фільм Неймовірна історія про велет-грушу (2018) варто дивитись онлайн в українському перекладі усім шанувальникам жанру мультфільм.

Фільм Неймовірна історія про велет-грушу (2018) дивитись онлайн трейлер

Опис фільму, рейтинг, бюджет, дата прем'єри, постер. Фільм Неймовірна історія про велет-грушу (2018) дивитись онлайн безкоштовно.
    • 50
  • 12 квітня 2018
  • Амалія Несбі Фік, Юрґен Лердам, Філіп Ейнштейн Ліпскі
  • мультфільм
  • Альфред Б'єрр Ларсен, Ліва Ельвіра Магнуссен, Петер Фредин, Хенрік Койфоэд, Петер Плаугборг, Серен Пильмарк, Якоб Офтебро, Пітер Зельдер, Б'ярні Хенріксен, Петер Ауде
Неймовірна історія про велет-грушу (2018)