Розкрадачка гробниць: Лара Крофт (2018) офіційний трейлер фільм

Tomb Raider

Про трейлер Розкрадачка гробниць: Лара Крофт (2018) українською

Лара Крофт - досить самостійна дочка ексцентричного шукача пригод, який зник, щойно вона стала підлітком. Тепер їй двадцять один, вона безцільно проживає своє життя, кур'єром розсікаючи на байці по забитим вулицях східного Лондона, а її заробітку ледь вистачає на оплату квартири і занять у коледжі. Рішуче налаштована пробитися сама, вона відмовляється брати на себе керівництво глобальною імперією батька, настільки ж категорично відкидаючи думку про те, що він дійсно пропав. Чуючи поради про те, що їй потрібно змиритися з цим фактом і жити далі після семи років безплідних пошуків, Лара вже й сама не розуміє, що ж змушує її розплутувати обставини його таємничої смерті.
Трейлер фільм Розкрадачка гробниць: Лара Крофт (2018) варто дивитись онлайн в українському перекладі усім шанувальникам жанру бойовик, пригоди, фентезі.

Фільм Розкрадачка гробниць: Лара Крофт (2018) дивитись онлайн трейлер

Опис фільму, рейтинг, бюджет, дата прем'єри, постер. Фільм Розкрадачка гробниць: Лара Крофт (2018) дивитись онлайн безкоштовно.
    • 70
  • 15 березня 2018
  • Роар Утхауг
  • бойовик, пригоди, фентезі
  • Алісія Вікандер, Домінік Вест, Волтон Гоггінс, Деніел Ву, Нік Фрост, Крістін Скотт Томас, Ганна Джон-Кеймен, Антоніо Аакіл
Розкрадачка гробниць: Лара Крофт (2018)