Мері Шеллі та монстр Франкенштейна (2018) офіційний трейлер фільм

Mary Shelley

Про трейлер Мері Шеллі та монстр Франкенштейна (2018) українською

Лондон, XVIII століття. Перед нами 18-річна Мері – яскрава, талановита дівчина з бунтарським характером. І її дуже легко закохати в себе, що і робить привабливий поет Персі Шеллі. Ніхто з них не знає, до чого в майбутньому приведе цей роман. Через деякий час пара отримала запрошення погостювати в Женеві від самого Джорджа Байрона. Ох, яке це буде спекотне літо... Мері належить провести стільки часу поруч із творчими геніальними людьми. І вони в неї не вірять – це час абсолютної зневаги до жінок. Вони не те що написати свій роман – навіть думати не можуть. Але Мері хоче змінювати усталені стереотипи – дівчина давно виношує одну ідею, одного персонажа. Вона готова втілити в життя справжнього монстра – Франкенштейна. Цей готичний роман увійде в історію.
Трейлер фільм Мері Шеллі та монстр Франкенштейна (2018) варто дивитись онлайн в українському перекладі усім шанувальникам жанру драма, мелодрама, біографія.

Фільм Мері Шеллі та монстр Франкенштейна (2018) дивитись онлайн трейлер

Опис фільму, рейтинг, бюджет, дата прем'єри, постер. Фільм Мері Шеллі та монстр Франкенштейна (2018) дивитись онлайн безкоштовно.
    • 80
  • 9 вересня 2017
  • Хайфа Аль-Мансор
  • драма, мелодрама, біографія
  • Елль Фаннінг, Мейсі Вільямс, Дуглас Бут, Джоанн Фроггатт, Стівен Діллейн, Бел Паулі, Бен Гарді, Том Старрідж
Мері Шеллі та монстр Франкенштейна (2018)